Roger potwierdził niedawne rozmowy z polskim klubem

12 miesięcy temu Roger potwierdził niedawne rozmowy z polskim klubem
fot. FotoPyk

Roger Guerreiro odniósł się w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” do ostatnich informacji na swój temat oraz potwierdził, że całkiem niedawno negocjował z polskim klubem.

Ostatnim zespołem 26-krotnego reprezentanta Polski było brazylijskie Rio Verde. Jakiś czas temu Roger się z nim pożegnał i obecnie pozostaje bez klubu. Niedawno brazylijskie media poinformowały, że pracuje on jako kierowca Ubera. Roger wyjaśnił jednak, że nie jest to jego regularna praca.

-
W Brazylii nie chcę więcej grać. Jestem już tym zmęczony. Kluby, w których w ostatnich latach występowałem (Rio Verde, Hercillio Luz, Villa Nova - przyp. red.), miały duże kłopoty finansowe. Musiałem walczyć o należne mi pieniądze. Gdybym miał ofertę z innego kraju, mogę ją rozważyć.


- Dwa, trzy miesiące temu prowadziłem nawet rozmowy z polskim klubem - przyznał Roger, potwierdzając po chwili, że chodziło o Pogoń Siedlce:

- Ostatecznie nic z tego nie wyszło. W ostatnim momencie zaczęli robić problemy i się nie dogadaliśmy. Innych ofert nie miałem, pojawiały się jakieś zapytania, ale tylko ta z Pogoni była konkretna.


- Uber? Robię to od czasu do czasu, gdy nie mam innych zajęć. Kiedy dzieci są w szkole, a mam czas, to włączam aplikację i jeżdżę.


Przypomnijmy, że powołany po raz pierwszy do kadry narodowej przez Leo Beenhakkera zawodnik, w naszym kraju przez ponad trzy lata występował w Legii Warszawa. W koszulce klubu ze stolicy rozegrał w sumie 125 spotkań (strzelił 21 goli i zaliczył 15 asyst), sięgając z nim po mistrzostwo i Puchar Polski.ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Roger Guerreiro Brazylia Polska MKP Pogoń Siedlce
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.