Media: Manchester United nie zrezygnował z hitowego transferu

rok temu Media: Manchester United nie zrezygnował z hitowego transferu

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror”, Manchester United nie zrezygnował z chęci pozyskania Garetha Bale'a.

O odejściu Walijczyka z Realu Madryt spekuluje się od dawna. Jego letniego transferu do MU nie wykluczał nawet sam José Mourinho. Jak mówił Portugalczyk: - Jeśli Gareth nie znajduje się w planach klubu i wiąże się to z chęcią sprowadzenia przez niego nowego zawodnika, postaram się na niego poczekać i powalczyć z innymi trenerami, którzy chcą mieć go u siebie.


Do hitowej transakcji ostatecznie nie doszło, ale wszystko wskazuje na to, że „Czerwone Diabły” cały czas myślą o pozyskaniu Bale'a. Najbardziej prawdopodobna wydaje się jego przeprowadzka na Old Trafford latem przyszłego roku.


Powyższe źródło podkreśla jednak, że włodarze United mają pewne obawy związane z transferem 28-latka. Uważają oni bowiem, że jeśli rozpoczną konkretne starania dotyczące jego ściągnięcia, „Królewscy” uzależnią możliwość dojścia do porozumienia od zgody MU na przeprowadzkę do Madrytu Davida de Gei. Hiszpański bramkarz od dawna znajduje się na celowniku „Królewskich” i choć w ostatnim czasie pojawiało się mniej informacji na ten temat, wydaje się, że madrytczycy wciąż chcą mieć go u siebie.


Jeśli chodzi o samego Bale'a, od początku tego sezonu zanotował on dziewięć występów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole i zanotował cztery asysty.  ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Walia Anglia Hiszpania Real Madryt CF Manchester United FC Gareth Bale
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.