Transfer Milika? Polak komentuje

12 miesięcy temu Transfer Milika? Polak komentuje
fot. FotoPyk

Arkadiusz Milik udzielił dla „WP Sportowe Fakty” pierwszego wywiadu od momentu zerwania więzadeł.

Napastnik Napoli niemal miesiąc temu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry na kilka miesięcy. Na razie lekarze nie są w stanie podać konkretnego terminu powrotu dla Milika, ale mówi się o grudniu lub styczniu. Polak w rozmowie odniósł się między innymi do tematu ewentualnego wypożyczenia przed Mistrzostwami Świata w Rosji, jako że był ostatnio łączony z przeniesieniem się na tej zasadzie do Chievo.

- Kolano jeszcze pobolewa, jest spuchnięte, ale z każdym dniem czuję się lepiej. Na razie rehabilitacja przebiega, tak jak powinna. Czuję się dobrze. Ważnym aspektem jest teraz psychika i szczególnie trudne były dla mnie dwa pierwsze tygodnie – jednak to już za mną. Trochę ciężko się spało, chodziło, ale wiadomo, że to już minęło. Po pierwszym miesiącu od operacji zaczyna się prawdziwa praca - siłownia, wzmacnianie nogi, pływanie, więc czas leci szybciej.

- Nie chcę podawać żadnej konkretnej daty. Wrócę, gdy będę czuł się przygotowany do występowania w meczach. Wiadomo, że po powrocie potrzeba również trochę czasu na to, by ponownie wejść w rytm meczowy. Krok po kroczku będę pracował i zanim się obrócę, będę już na boisku. 

- Wypożyczenie? Nie wykluczam tego. Muszę usiąść w klubie wspólnie z trenerem, dyrektorem sportowym, rozważyć wszystkie aspekty i pomyśleć o najlepszym rozwiązaniu.  Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić, bo najpierw muszę wyzdrowieć – powiedział Milik.


ŹRÓDŁO
WP Sportowe Fakty
TAGI: Arkadiusz Milik Polska Włochy SSC Napoli
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.