Legenda Premier League potwierdza chęć objęcia Evertonu lub Leicester City

9 miesięcy temu Legenda Premier League potwierdza chęć objęcia Evertonu lub Leicester City
fot. Premier League

Ryan Giggs przyznał, że byłby zainteresowany podjęciem pracy w Evertonie bądź Leicester City.

Włodarze obu tych klubów w ostatnim czasie zdecydowali się na rozstanie z dotychczasowymi menedżerami. I tak, pracę na King Power Stadium zakończył Craig Shakespeare, a z „The Toffes” pożegnał się Ronald Koeman. Powodem tych roszad były oczywiście słabe wyniki na początku rozgrywek. Wciąż nie wiadomo, kto docelowo wejdzie w buty obu panów.


- Leicester w sezonie 2015/16 sięgnęło po mistrzostwo Anglii. Everton to również klub z fantastyczną historią. W obu przypadkach byłbym zainteresowany.

- Trzeba jednak podkreślić, że jest naprawdę wielu szkoleniowców, którzy też wykazują chęci objęcia którejś z tych ekip.

- Jeśli chodzi o mnie, już jakiś czas temu powiedziałem, że jestem otwarty na współpracę z klubami, które podzielają moje ambicje. Chcę przyczyniać się do rozwoju zespołów i poszczególnych zawodników. Cieszyć się pracą z nimi i dla nich. Stawiać czoła wyzwaniom - powiedział były zawodnik Manchester United, który w trakcie piłkarskiej kariery zanotował 632 występy w Premier League.

Przypomnijmy, że pod koniec sezonu 2013/14 Giggs był przez chwilę odpowiedzialny za wyniki „Czerwonych Diabłów”, a następnie pełnił funkcję asystenta Louisa van Gaala. Aktualnie jest on m.in. współwłaścicielem zespołu Salford City.ŹRÓDŁO
Sky Sports
TAGI: Anglia Walia Manchester United FC Everton FC Leicester City FC Ryan Joseph Giggs Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.