„Transfer” do reprezentacji Brazylii? Selekcjoner nie wyklucza

7 miesięcy temu „Transfer” do reprezentacji Brazylii? Selekcjoner nie wyklucza

Selekcjoner reprezentacji Brazylii, Tite, wypowiedział się na temat Jorginho i jego potencjalnej gry w barwach „Canarinhos”.

Pomocnik Napoli, który od dłuższego czasu prezentuje bardzo równą formę, ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Włoch. 25-latek zanotował je w zeszłym roku. Z racji tego, że były to tylko spotkana towarzyskie, a urodzony w Brazylii zawodnik jest ostatnio regularnie pomijany przy powołaniach przez selekcjonera włoskiej kadry, Giempiero Venturę, zaczęło pojawiać się sporo informacji na temat jego gry dla „Canarinhos”.

Jak komentuje całą sprawę Tite?


- Rozmawiałem z Jorginho osobiście. Wcześniej przez długi czas go oglądałem. Wszystko mu objaśniłem, skupiłem się na najmniejszych detalach. Powiedziałem mu, że musi postanowić, który zespół narodowy wybierze. To dla niego bardzo ważna decyzja.

- Zobaczymy, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. On wie, co myślimy o jego ewentualnej roli w naszej drużynie - powiedział 56-latek, który w efektowny sposób wywalczył ze swoją reprezentacją awans na przyszłoroczny mundial.

Jeśli chodzi o Jorginho, w tym sezonie zanotował on na razie 10 występów we wszystkich rozgrywkach. Zdobył w nich dwie bramki i zaliczył asystę.ŹRÓDŁO
Calciomercato
TAGI: Brazylia Tite Włochy SSC Napoli Jorge Luiz Frello Filho Jorginho
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0052 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.