Sport: Gigant musi obejść się smakiem. Coutinho odrzucił możliwość przeprowadzki

rok temu Sport: Gigant musi obejść się smakiem. Coutinho odrzucił możliwość przeprowadzki
fot. FotoPyk

Philippe Coutinho odrzucił ofertę Paris Saint-Germain, mając nadzieję, że trafi do Barcelony.

Brazylijski pomocnik znajduje się na celowniku wicemistrzów Francji ze względu na Neymara. Były zawodnik Barcelony jest od dawna przyjacielem Coutinho i bardzo chciałby występować z nim w tym samym zespole. Ponadto, Brazylijczyk miał latem określić osobistą listę życzeń i rozgrywający „The Reds” się na niej znajdował.

Prezydent Paris Saint-Germain, Nasser Al-Khelaifi, poprosił o zaangażowanie wszelkich dostępnych środków w celu sprowadzenia Brazylijczyka do stolicy Francji. Podczas gali The Best FIFA Football Awards doszło do spotkania pomiędzy agentem zawodnika, Kią Joorabchianem, oraz dyrektorem sportowym paryżan, Antero Henrique. Według informacji „Sportu”, Coutinho poprosił by nie podejmowano żadnych rozmów w tej sprawie.

Ofensywny zawodnik „The Reds” zdaje sobie sprawę z tego, że nadal jest głównym celem transferowym dla Barcelony i może być ona skłonna do wydania na niego 150 milionów euro. Pomimo fiaska negocjacji pomiędzy stronami w sierpniu, Coutinho naciska na możliwość odejścia na Camp Nou już w styczniu. Do tego potrzebne będą „Dumie Katalonii” dodatkowe pieniądze, które po części mogą zostać zarobione dzięki sprzedaży Ardy Turana, Paco Alcácera i Rafinhii.


ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Philippe Coutinho Coreira Anglia Paris Saint-Germain FC Francja Hiszpania FC Barcelona Brazylia Liverpool FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.