LGdS: Spotkanie w sprawie głośnego transferu Interu

3 miesiące temu LGdS: Spotkanie w sprawie głośnego transferu Interu

„La Gazzetta dello Sport” pisze o podróży Waltera Sabatiniego do Chin w celu omówienia szczegółów transferu Ramiresa do Interu.

Informacje na temat potencjalnego powrotu Brazylijczyka do Europy pojawiły się już jakiś czas temu. Najnowsze doniesienia sugerują, że nic nie jest jeszcze przesądzone, ale dyrektor techniczny mediolańczyków spotka się w Państwie Środka z właścicielem Suning Group, Zhangiem Jindongiem, który kontroluje zarówno Inter, jak i aktualny klub Ramiresa - Jiangsu Suning.


30-letni pomocnik jest obecnie kontuzjowany, ale wszystko wskazuje na to, że lada moment wrócił do pełni sił. Już wcześniej pojawiały się informacje, że Inter zamierza pozyskać go na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Jeśli Sabatini osiągnie porozumienie, niewykluczone, że Brazylijczyk pojawi się jednak we Włoszech już w listopadzie.


Dla 51-krotnego reprezentanta Brazylii byłby to powrót na Stary Kontynent po niecałych dwóch latach. Do Chin przeniósł się on bowiem na początku 2016 roku z Chelsea. Od tamtej pory rozegrał w Państwie Środka 70 spotkań, w których strzelił 16 goli i zaliczył 11 asyst.


Włoscy dziennikarze sugerują, że Sabatini chce również porozmawiać z Jindongiem na temat znalezienia funduszy na gotówkowe wzmocnienia mediolańskiego klubu.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Włochy Chiny Brazylia Ramires Santos do Nascimento Inter Mediolan Jiangsu Suning FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0054 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2017 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.