Mundo Deportivo: Nowy chętny na Coutinho

rok temu Mundo Deportivo: Nowy chętny na Coutinho
fot. FotoPyk

Jak poinformowało „Mundo Deportivo”, Real Madryt zainteresował się sytuacją Coutinho.

Real Madryt skontaktował się z Liverpoolem w celu ustalenia dostępności Coutinho, znajdującego się na celowniku Paris Saint-Germain oraz Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii chcą zakontraktować brazylijskiego pomocnika w najbliższym letnim oknie transferowym, a ich zapytanie miało na celu również potwierdzenie zainteresowania graczem.

O ofensywnego pomocnika stara się od kilku miesięcy „Duma Katalonii”. Barcelona pragnie, by Coutinho przeniósł się na Camp Nou już w najbliższym oknie transferowym, a według ostatnich informacji, Liverpool oczekuje za jego kartę zawodniczą oferty w wysokości 150 milionów euro. Zainteresowanie kolejnych drużyn może jednak podnieść tę kwotę.

Chęć zakontraktowania Coutinho, który jest bliskim przyjacielem Neymara, wyraża także Paris Saint-Germain. Francuzi nie mogą jednak sprowadzić Brazylijczyka w najbliższym oknie transferowym ze względu na ograniczenia finansowego fair play. Wicemistrzowie Francji musieliby najpierw pozbyć się kilku zawodników, być może Juliana Draxlera i Ángela Di Maríi, występujących na podobnych pozycjach do 25-latka.

Według informacji „Mundo Deportivo”, pomimo pojawiających się dla Barcelony rywali w walce o podpis pomocnika, Coutinho pozostaje zdecydowany na przeprowadzkę do Katalonii. Już poprzedniego lata Brazylijczyk robił wszystko, co mógł, by trafić do hiszpańskiego zespołu, łącznie ze złożeniem prośby o transfer, czyli „transfer request”. „The Reds” pozostali jednak nieugięci, nieprzystając na prośbę 25-latka, który pozostaje do dyspozycji Jürgena Kloppa.


ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo
TAGI: Philippe Coutinho Coreira Anglia Hiszpania Francja Brazylia FC Barcelona Real Madryt CF Paris Saint-Germain FC Liverpool FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.