Klub z Championship szykuje ofertę za gwiazdę ligi greckiej

12 miesięcy temu Klub z Championship szykuje ofertę za gwiazdę ligi greckiej
fot. Wikipedia

Walczący o awans do Premier League Bristol City zamierza niebawem dokonać poważnego wzmocnienia swych szeregów ofensywnych.

Występujący w Panathinaikosie Ateny Robin Lod stał się jednym z głównych priorytetów zespołu z Aston Gate w nadchodzącym okienku transferowym. Reprezentant Finlandii w stolicy Grecji występuje od 2015 roku będąc od tamtego momentu jedną z wyróżniających się postaci na tle całej ligi. Wychowanek HJK Helsinki jest jednym z najważniejszych zawodników w szeregach dołującego ostatnimi laty Panathinaikosu.

Utalentowany skrzydłowy swoją znakomitą dyspozycją zwrócił na siebie uwagę wysłanników Bristol City, które zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli angielskiej drugiej ligi. Sprowadzenie 24-latka w przerwie zimowej ma przybliżyć podopiecznych Lee Johnsona do końcowego awansu na najwyższy poziom rozgrywkowy, na którym to po raz ostatni występowali w późnych latach siedemdziesiątych.

Lod, któremu pogrążony w finansowych tarapatach Panathinaikos zalega z wypłatami, zapowiedział, iż nie przedłuży z Koniczynkami wygasającego w czerwcu kontraktu. Brytyjczycy nie zamierzają jednak czekać do tego czasu i już teraz są gotowi zapłacić za usługi Fina kwotę oscylującą w okolicach miliona euro. Popularni The Robins będą jednak zmuszeni zmierzyć się z poważną konkurencją, bowiem podobne zamiary ma wobec reprezentanta Finlandii m.in. belgijski Standard Liége.ŹRÓDŁO
Bristol Post
TAGI: Robin Lod Finlandia Panathinaikos Ateny Grecja Bristol City FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.