POTWIERDZONE: Piłkarz Fiorentiny blisko Premier League!

12 miesięcy temu POTWIERDZONE: Piłkarz Fiorentiny blisko Premier League!

Khouma Babacar może niebawem opuścić szeregi Fiorentiny.

Pochodzący z Senegalu napastnik znajduje się w zawansowanej fazie rozmów z przedstawicielami angielskiego Crystal Palace. Informację tę potwierdził agent zawodnika Patrick Bastianelli za pośrednictwem oficjalnej telewizji klubowej.

24-latek w ekipie z Florencji występuje od piętnastego roku życia. Po licznych wypożyczeniach kilka sezonów temu na stałe dołączył do kadry pierwszego zespołu, jednak na boisku pojawia się z reguły jedynie wchodząc z ławki. Mimo to w ciągu czterech ostatnich sezonów udało mu się zanotować liczbę dwudziestu czterech ligowych bramek.

Zamykające tabelę ligi angielskiej Crystal Palace upatruje w Senegalczyku swej nadziei na poprawę dorobku strzeleckiego. Kontuzje Christiana Benteke i Connora Wickhama przyczyniły się bowiem do faktu, iż klub z Selhurst Park ma w swoim dorobku zaledwie cztery strzelone bramki.

Usługami zawodnika „Violi” były też zainteresowane West Bromwich Albion i Brighton. Sam Babacar zadeklarował zresztą swą chęć przenosin na Wyspy Brytyjskie zaznaczając jednak, iż w grę wchodzą jedynie zespoły z Londynu. Fakt ten sprawił, iż Crystal Palace błyskawicznie wysunęło się na czoło wyścigu o usługi Senegalczyka.

Babacar poprzez styczniowe przenosiny do Premier League zamierza w odpowiedni sposób przygotować się do nadchodzącego mundialu. W ataku reprezentacji Senegalu istnieje bowiem olbrzymia konkurencja, dlatego dalsza  rola rezerwowego we Fiorentinie z pewnością nie poprawiłaby jego notowań u selekcjonera.ŹRÓDŁO
Viola News
TAGI: Khouma Babacar Senegal ACF Fiorentina Włochy Crystal Palace FC Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.