Griezmann do Premier League, ale nie do United?!

12 miesięcy temu Griezmann do Premier League, ale nie do United?!
fot. FotoPyk

Manchester City jest gotów rozważyć sprowadzenie Antoine'a Griezmanna.

Wiele wskazuje na to, że napastnik Atlético Madryt będzie w najbliższych miesiącach bardzo rozchwytywany. Od kilku dni pojawia się coraz więcej informacji na temat jego potencjalnego odejścia, a to skłoniło do udzielenia komentarza samego prezydenta klubu. Spekulacje nie zostały jednak ucięte i okazuje się, że Barcelona będzie miała poważnego konkurenta w rywalizacji o napastnika.

Kataloński „Sport” informuje, że piłkarzem zainteresował się Manchester City. Pep Guardiola może być bardzo zadowolony z postawy swojej drużyny, która zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Premier League i zdobyła w 11 spotkaniach 38 goli (drugi pod tym względem Manchester United - 23). Mimo to Hiszpan myśli o zwiększeniu swojej siły rażenia.

Jego priorytetem pozostaje Alexis Sánchez, ale transakcja może nie być łatwa, nawet mimo tego, iż kontrakt Chilijczyka wygasa wraz z końcem sezonu. Jeśli do transferu miałoby dojść w styczniu, Arsenal najprawdopodobniej zażąda wymiany na Raheema Sterlinga, co nie podoba się „Obywatelom”. Z kolei latem napastnik będzie mógł już przebierać w ofertach, dlatego City musi uważać, by nie zgłosił się klub, który zdecyduje się zapłacić zawodnikowi więcej.

Ekipa z Etihad Stadium chce być przygotowana na każdą ewentualność, stąd też zainteresowanie Griezmannem. Faworytem w wyścigu po Francuza pozostaje na ten moment Barcelona, ale City z pewnością spróbuje swoich sił, jeśli nadarzy się ku temu okazja. Od przyszłego lata przywrócona zostanie klauzula odejścia napastnika w wysokości 100 milionów euro (obecnie wynosi 200 milionów).ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Antoine Griezmann Manchester City FC FC Barcelona Atlético Madryt Francja Hiszpania Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.