Neymar przeprowadził się ze względów bezpieczeństwa

rok temu Neymar przeprowadził się ze względów bezpieczeństwa

Jak poinformował „La Parisien”, Neymar musiał się przeprowadzić przez nachalnych kibiców.

Brazylijczyk przeprowadził się do luksusowej posiadłości pod koniec sierpnia i od tamtej pory nieustannie okolice musiały odwiedzać patrole policyjne. Neymar zamieszkiwał pięciopiętrową willę, w której w piwnicy znajdował się basen. Dom ma powierzchnię tysiąca metrów kwadratowych, ale gwiazda Paris Saint-Germain zdecydowała się na jego opuszczenie ze względów bezpieczeństwa.

Neymar, który mieszka wraz z częścią rodziny i przyjaciółmi, zachowywał się bardzo spokojnie, ale jego obecność przyciągnęła ciekawskich. Niektórzy z nich posunęli się o krok za daleko i włamywali się na teren posiadłości. Należy zaznaczyć, że jej granicę chroni płot o wysokości 1,7 metra, ale to nie przeszkodziło zainteresowanym. Sąsiedzi zawodnika Paris Saint-Germain potwierdzili również, że interweniować musieli kilka razy strażacy.

Od dłuższego czasu mówi się w mediach francuskich, hiszpańskich i brazylijskich o złym samopoczuciu Neymara w nowym zespole. Brazylijczyk miał mieć problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu. Ponadto nie układają mu się relacje z trenerem Unaiem Emerym i kilkoma zawodnikami, z Edinsonem Cavanim na czele.

25-latek został wykupiony przez Paris Saint-Germain poprzedniego lata za 222 miliony euro, co jest równowartością klauzuli odejścia, którą miał wpisaną w umowie z Barceloną. Brazylijczyk zanotował dotychczas w barwach nowej drużyny jedenaście bramek i dziewięć asyst w dwunastu występach.


ŹRÓDŁO
Le Parisien
TAGI: Neymar Brazylia Francja Paris Saint-Germain FC
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.