Sport: Bayern włącza się do rywalizacji o wielką gwiazdę

rok temu Sport: Bayern włącza się do rywalizacji o wielką gwiazdę

Jak informuje kataloński „Sport”, do walki o gwiazdę Atlético Madryt Antoine'a Griezmanna włączył się Bayern Monachium.

W ostatnim czasie większość doniesień medialnych łączy francuskiego napastnika z Barceloną. Nieporozumienia na linii Griezmann - Atlético Madryt mogą jednak spróbować wykorzystać również inne kluby. Zdaniem hiszpańskich dziennikarzy taki właśnie zamiar ma Bayern Monachium.

Te doniesienia są o tyle zaskakujące, że oficjele bawarskiego klubu na każdym kroku zaznaczają, że nie zamierzają dać się wciągnąć na karuzelę rosnących w zawrotnym tempie sum transferowych i będą podążać w tej materii własną ścieżką. Tymczasem kwota, którą trzeba będzie zapłacić klubowi ze stolicy Hiszpanii za 26-latka to 100 milionów euro.

Z drugiej jednak strony odpowiedzialny przez wiele lat za politykę transferową Bayernu Michael Reschke odszedł przed kilkoma miesiącami z klubu, w związku z czym niewykluczona jest delikatna zmiana filozofii Bayernu. Ponadto według mediów, gdy jakiś czas temu w gabinetach działaczy mistrzów Niemiec pojawił się temat Griezmanna, to właśnie Reschke uciął temat stawiając stanowcze weto. 

Bayern Monachium od jakiegoś czasu rozgląda się po rynku w poszukiwaniu godnych następców starzejącego się duetu skrzydłowych Ribéry - Robben. Poprzedniego lata mówiło się o zainteresowaniu „Bawarczyków” Alexisem Sánchezem z Arsenalu, ale pod obserwacją „Die Roten” pozostają również Julian Brandt i Julian Draxler.


ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Antoine Griezmann Atlético Madryt Hispzania Francja Bayern Monachium Niemcy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.