„Jeśli sięgniemy po mistrzostwo Włoch, postaram się o kolejne dziecko”

12 miesięcy temu „Jeśli sięgniemy po mistrzostwo Włoch, postaram się o kolejne dziecko”

Raúl Albiol wypowiedział się na temat potencjalnego mistrzostwa Włoch dla Napoli.

Ekipa z Neapolu znakomicie rozpoczęła rozgrywki 2017/2018. W 12 dotychczasowych spotkaniach ligowych drużyna prowadzona przez Maurizio Sarriego sięgnęła po 32 punkty i aktualnie przewodzi tabeli Serie A. Do końca sezonu jeszcze daleko, ale na ten moment Napoli jest oczywiście jednym z głównych kandydatów do zdobycia tytułu.


- To nie będzie takie łatwe. Rozpoczęliśmy sezon z mentalnością, na której nam zależało. Pozostali są naprawdę mocni, więc będziemy musieli się namęczyć i cały czas wygrywać, żeby zakończyć sezon na pierwszym miejscu.

- Juventus? To oczywiste, że jest faworytem. Ostatnie sezony mówią same za siebie. Chcemy jednak pozostać na szczycie tabeli do końca sezonu. By tak było, musimy oczywiście wyeliminować wszelkie błędy.


- Życie w Neapolu? Kuchnia włoska jest bardzo dobra. Przypomina hiszpańską. Tutejsza szynka naprawdę mi smakuje, chociaż w tym przypadku Hiszpania wygrywa 2:0. Mozzarella czy hiszpański ser? Tutaj postawiłbym na mozzarellę. Ale jeśli miałby wybierać między paellą a świeżymi rybami, wybiorę tę pierwszą. W końcu jestem z Valencii.

- Muszę przyznać, że lubię słuchać Lorenzo Insigne mówiącego w tutejszym dialekcie. Nic z tego nie rozumiem, ale to lubię.

- Mistrzostwo? Mam teraz czwórkę dzieci, ale jeśli uda się nam sięgnąć po tytuł, będę chciał piąte. Oczywiście, jeśli tylko zgodzi się na to moja żona - przyznał Hiszpan, który w tym sezonie zanotował 14 występów w koszulce Napoli we wszystkich rozgrywkach.ŹRÓDŁO
Radio Kiss Kiss I Corriere dello Sport
TAGI: Włochy Hiszpania SSC Napoli Raúl Albiol Tortajada
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.