„Jeśli ktoś twierdzi, że Barcelona go nie interesuje, to kłamie”

7 miesięcy temu „Jeśli ktoś twierdzi, że Barcelona go nie interesuje, to kłamie”

Jonathan Tah odniósł się do plotek łączących jego osobę z przenosinami na Camp Nou.

Niemiecki defensor od pewnego czasu znajduje się na liście życzeń Barcelony i ta ciągle wysyła do Niemiec swoich przedstawicieli, by mogli na żywo ocenić postawę Jonathana Taha w rozgrywkach Bundesligi. „Duma Katalonii” poszukuje zawodników, którzy będą mogli w najbliższych miesiącach zająć w zespole miejsce Javiera Mascherano i Thomasa Vermaelena.

Pierwszy z nich miał poinformować zarząd, że chce opuścić Katalonię i przenieść się już w styczniu do Stanów Zjednoczonych. Argentyńczyk w ostatnim czasie coraz rzadziej pojawia się na murawie i powoli zbliża się do piłkarskiej emerytury. Vermaelen przyznał natomiast w ostatniej wypowiedzi, że pozostanie latem w Barcelonie było błędem.

W miejsce jednego z nich jest szykowany Jonathan Tah. Sam zawodnik po meczu z RB Lipsk odniósł się do plotek: „Oczywiście bardzo miło mi to słyszeć. To dla mnie olbrzymi zaszczyt. Jednak nie wiem, czy to prawda. Barcelona jest w mojej opinii klubem wybitnym. Jeśli jakiś młody zawodnik mówi, że ten zespół go nie interesuje, kłamie”.

Kapitan reprezentacji Niemiec do lat 21 może na podstawie umowy z Bayerem Leverkusen opuścić go do 2020 roku za 20 milionów euro. Dla Barcelony, która najprawdopodobniej spróbuje go sprowadzić, to bardzo atrakcyjna cena.


ŹRÓDŁO
T-Mobile
TAGI: Jonathan Glao Tah Niemcy Hiszpania Bayer 04 Leverkusen FC Barcelona
Zobacz również
Guedes wyceniony
9 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0157 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.