Kto nowym menadżerem Krychowiaka? Oto główny kandydat!

rok temu Kto nowym menadżerem Krychowiaka? Oto główny kandydat!

Michael O'Neill może zostać nowym szkoleniowcem West Bromwich Albion.

Jak poinformowało „ESPN", Michael O'Neill jest kandydatem do przejęcia posady po Tonym Pulisie. Warto dodać, że to samo źródło poinformowało przed kilkoma tygodniami jako pierwsze o zatrudnieniu w Leicester City Claude’a Puela. 

Od początku sezonu WBA wygrało zaledwie dwa spotkania, a pierwszego zwycięstwa w barwach drużyny nie doczekał się nadal między innymi Grzegorz Krychowiak. „The Baggies” zajmują obecnie siedemnaste miejsce w Premier League, czyli ostatnie bezpieczne przed strefą spadkową. Z tego względu został zwolniony Pulis, który pracował z zespołem niemal przez trzy lata.

Na liście życzeń klubu znalazł się Michael O'Neill. Prowadzi on aktualnie kadrę Irlandii Północnej i, pomimo niezakwalifikowania się do Mistrzostw Świata w Rosji (przegrali 0-1 baraż ze Szwajcarią), federacja planuje rozpocząć z nim negocjacje w sprawie przedłużenia kontraktu. Ze źródeł zbliżonych do szkoleniowca „ESPN” uzyskało informacje, że woli on jednak zmienić otoczenie i propozycja z Premier League byłaby dla niego niezwykle interesująca.

Poza O’Neillem, który jest zdecydowanym faworytem działaczy, na liście znajduje się Craig Shakespeare (ostatnio Leicester City), Derek McInnes (prowadzi Aberdeen) i Óscar García (ostatnio AS Saint-Étienne).


ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: West Bromwich Albion FC Anglia Michael O'Neill Irlandia Północna Craig Shakespeare Derek McInnes Óscar García Junyent Trenerzy Hiszpania Szkocja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.