Krychowiak czeka na trenera. Nowe nazwiska!

rok temu Krychowiak czeka na trenera. Nowe nazwiska!

Nigel Pearson i Alan Pardew trafili na listę życzeń działaczy West Bromwich Albion.

Jak poinformowało „ESPN”, wspomniana dwójka dołączyła do listy kandydatów, którzy mogą w najbliższych dniach objąć posadę szkoleniowca West Bromwich Albion. Angielski zespół zaliczył bardzo nieudany początek sezonu, wygrywając zaledwie dwa spotkania i plasuje się w obecnej chwili na siedemnastej pozycji w Premier League – pierwszej bezpiecznej. Porażka 0-4 w ostatnim spotkaniu z Chelsea skłoniła właścicieli klubu do zwolnienia po niemal trzech latach Tony’ego Pulisa.

Na listę życzeń właścicieli trafił między innymi Nigel Pearson, który dokonał niemożliwego z Leicester, wyciągając ich w sezonie 2014/2015 z bardzo trudnej sytuacji i ostatecznie ratując przed spadkiem. Aktualnie prowadzi belgijskiego drugoligowca, OH Leuven. Oprócz niego pod uwagę jest brany również Craig Shakespeare, który najpierw był w Leicester asystentem Pearsona i Ranieriego, a później został menedżerem „Lisów”.

Dużym poparciem cieszy się również kandydatura Alana Pardew. Anglik prowadził dotychczas między innymi West Ham United, Newcastle i Crystal Palace. Szczególnie dobrze szło mu w tym drugim zespole, który doprowadził w sezonie 2011/2012 do piątego miejsca w Premier League.

Pod uwagę jest brany także Sam Allardyce, ale on zaznaczał w przeszłości, że jeśli powróci do pracy, to z zespołem z górnej połowy tabeli. Wcześniej w mediach przewijały się nazwiska: Michaela O'Neilla (selekcjonera Irlandii Północnej), Dereka McInnesa (prowadzi Aberdeen) i Óscara Garcíi (do niedawna AS Saint-Étienne).


ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Alan Pardew Nigel Pearson Anglia West Bromwich Albion FC Trenerzy
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.