POTWIERDZONE: Pierwszy zimowy transfer Sevilli!

5 miesięcy temu POTWIERDZONE: Pierwszy zimowy transfer Sevilli!

Guilherme Arana potwierdził, że podpisał umowę z Sevillą.

Defensor Corinthians po raz pierwszy wypowiedział się na temat swojego europejskiego transferu po wygraniu mistrzostwa Brazylii. Arana powiedział wówczas, że pojawiła się poważna oferta z ligi hiszpańskiej i dołączy do Sevilli. Jeszcze przed tym reporter zasugerował, że zapewne chodzi o Barcelonę, ale zawodnik zaprzeczył, by jej zainteresowanie zamieniło się w konkrety.

Dwa tygodnie po tamtym wyznaniu 20-latek przyznał, że podpisał kontrakt z Sevillą i wszystkie strony są już dogadane. Brazylijczyk powiedział „ESPN”: „Jestem już po podpisaniu umowy. Jedyne, czego w tej chwili brakuje, to podpisu prezydenta klubu. Jeśli się nie mylę, to jest to czteroletni kontrakt”.

Młodzieżowy reprezentant Brazylii powinien kosztować andaluzyjski zespół około 12-15 milionów euro. Zainteresowanie sprowadzeniem 20-latka wyrażały również dwa inne kluby z ligi hiszpańskiej – FC Barcelona i Atlético Madryt.

W aktualnym sezonie ligi brazylijskiej (gra się systemem wiosna-jesień) Arana zanotował 31 ligowych spotkań, podczas których zdobył dwie bramki i trzy asysty. W Sevilli będzie rywalizował o miejsce w pierwszym zespole z Sergio Escudero.ŹRÓDŁO
ESPN Brasil
TAGI: Guilherme Arana Corinthians São Paulo Brazylia Sevilla FC Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0081 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.