The Telegraph: Manchester City będzie starał się o kontrowersyjne wzmocnienie

3 miesiące temu The Telegraph: Manchester City będzie starał się o kontrowersyjne wzmocnienie

Jak podaje „The Telegraph”, włodarze Arsenalu i Manchesteru City rozważają zimowy transfer Jonny'ego Evansa z West Bromwich Albion.

Oba kluby były zainteresowane pozyskaniem 29-letniego obrońcy już latem. Ostatecznie pozostał on w WBA, co było prawdopodobnie efektem oczekiwań włodarzy klubu, w którym występuje obecnie Grzegorz Krychowiak. Jak przyznał po czasie menedżer City, Pep Guardiola: - Mój kolega, Tony Pullis (ówczesny menedżer West Bromwich Albion - przyp. red.), wystawił cenę, której w tamtym momencie nie mogliśmy sprostać.


Wszystko wskazuje jednak na to, że zarówno działacze „The Citizens”, jak i Arsenalu zamierzają zimą wrócić do tematu. Brytyjscy dziennikarze piszą w kontekście transferu Evansa o kwocie 30 milionów funtów.


Z jednej strony podkreślają oni również, że nowy menedżer WBA, Alan Pardew, nie chce się z nim żegnać. Z drugiej jednak - pieniądze uzyskane z jego sprzedaży pomogłyby w przeprowadzeniu kilku innych transferów.

Evans, który obecnie jest kapitanem WBA, trafił do zespołu z
The Hawthorns w 2015 roku i od tamtej pory rozegrał w jego koszulce 77 spotkań. Wcześniej przez wiele sezonów reprezentował on barwy Manchesteru United, co nadaje oczywiście dodatkowego smaczku jego potencjalnej przeprowadzce do City.ŹRÓDŁO
The Telegraph
TAGI: Anglia Irlandia Północna West Bromwich Albion FC Manchester City FC Arsenal FC Jonathan Grant Evans
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0045 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.