Four Four Two: 10 wschodzących gwiazd, które mogą rozbłysnąć na mundialu. Jest Polak!

12 miesięcy temu Four Four Two: 10 wschodzących gwiazd, które mogą rozbłysnąć na mundialu. Jest Polak!
fot. FotoPyk

Magazyn „Four Four Two” przygotował dziesięcioosobową listę zawodników, których kariery mogą nabrać rozpędu po przyszłorocznych Mistrzostwach Świata.

Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. Leon Goretzka oraz Gonçalo Guedes. Ten pierwszy jest aktualnie jednym z najbardziej pożądanych zawodników w Europie. Zainteresowanie reprezentantem Niemiec ze strony gigantów ze Starego Kontynentu zwiększa fakt, iż jego umowa z Schalke 04 jest ważna do 30 czerwca 2018 roku. Guedes z kolei obecnie przebywa na wypożyczeniu w Valencii, gdzie udał się z Paris Saint-Germain.


Na liście nie zabrakło reprezentanta Polski. „FFT” postanowiło umieścić na niej Karola Linettego. Jak czytamy przy jego nazwisku: „Polska może być czarnym koniem imprezy, a on jest jednym z piłkarzy, który może ugrać na mundialu bardzo dużo. W ojczyźnie porównuje się go do Andrésa Iniesty. Odkąd trafił do Sampdorii, poczynił duże postępy pod okiem Marco Giampaolo”.


Z piłkarzy spoza Europy w zestawieniu są m.in. Hirving Lozano oraz Rodrigo Bentancur. Obaj byli niedawno bohaterami transferów odpowiednio do PSV oraz Juventusu.


Dziesiątka wyróżniona przez „Four Four Two”:


Leon Goretzka (Niemcy);

Gonçalo Guedes (Portugalia);

Karol Linetty (Polska);

Denis Zakaria (Szwajcaria);

Hirving Lozano (Meksyk);

Rodrigo Bentancur (Urugwaj);

Pione Sisto (Dania);

Alireza Dżahanbachsz (Iran);

Sergej Milinković-Savić (Serbia);

Amine Harit (Maroko).ŹRÓDŁO
Four Four Two
TAGI: MŚ 2018 Mistrzostwa Świata Polska Meksyk Niemcy Portugalia Karol Linetty Hirving Rodrigo Lozano Bahena Leon Goretzka Gonçalo Manuel Ganchinho Guedes
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.