Mourinho: Kartka dla Pogby? Murawa była wspaniała, każdy chciałby się na niej położyć!

11 miesięcy temu Mourinho: Kartka dla Pogby? Murawa była wspaniała, każdy chciałby się na niej położyć!
fot. Flickr

José Mourinho twierdzi, że piłkarze Arsenalu dodawali wiele od siebie w sytuacjach, w których mogli być faulowani.

Zespół prowadzony przez Portugalczyka wygrał w szlagierowym starciu 15. kolejki Premier League z Arsenalem 3:1. Oznacza to, że United może teraz z czystym sumieniem przygotowywać się do derbów Manchesteru, ale już teraz wiadomo, że nie wystąpi w nich Paul Pogba. Francuz otrzymał czerwoną kartkę w drugiej połowie spotkania.

W jednej z akcji „Polpo”, jak to mawiano na niego w czasie gry we Włoszech, otrzymał mocne podanie od kolegi i musiał walczyć o utrzymanie piłki. Obrońca „Kanonierów” Héctor Bellerín przyklęknął, by zablokować drogę futbolówce, a wtedy Pogba z rozpędu nadepnął mu na nogę. Sędzia uznał to zagranie za zasługujące na czerwoną kartkę, ale zdaniem Mourinho pomocnik nie zostałby tak surowo potraktowany, gdyby nie wcześniejsze zachowanie londyńczyków.

- Czerwona kartka dla Pogby? Nie wiem co o tym sądzić. Zostawiam ocenę wam - zaczął Portugalczyk, a następnie sarkastycznie wymieniał różne sytuacje z meczu.

- Zostawiam wam ocenę sytuacji Lukaku z Koscielnym. Zostawiam wam ocenę piłkarzy Arsenalu, którzy ciągle kładli się na murawę. Trawa była absolutnie piękna, myślę, że każdy mógł odczuć silną chęć, by się na niej położyć.

- Ja nawet nie patrzyłem w tamtym kierunku. Wiem tylko, że Paul jest sfrustrowany. Trochę też rozczarowany zachowaniem jego kolegi, Koscielnego, za jego reakcję. Wszyscy wiedzą, że Paul zawsze gra czysto i jego intencją nie jest balansowanie na pograniczu czerwonej kartki.ŹRÓDŁO
Daily Mail | Daily Mirror
TAGI: Paul Pogba José Mourinho Manchester United FC Arsenal Trenerzy Portugalia Francja Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.