„Ronaldo? Nie jest nawet na podium najlepszych piłkarzy w historii”

11 miesięcy temu „Ronaldo? Nie jest nawet na podium najlepszych piłkarzy w historii”
fot. FotoPyk

Julio Salinas odniósł się do wypowiedzi Cristiano Ronaldo po zdobyciu Złotej Piłki.

Portugalczyk w wywiadzie udzielonym France Football stwierdził, że jest najlepszym zawodnikiem w historii piłki nożnej. Słowa Cristiano Ronaldo spotkały się w świecie futbolu z wieloma krytycznymi opiniami.

- Jestem najlepszym piłkarzem w historii – w złych i dobrych momentach .Oczywiście szanuję preferencje innych, ale nie widzę nikogo lepszego ode mnie. Zawsze tak myślałem. Nie ma zawodnika robiącego rzeczy, których ja bym nie potrafił. Z drugiej strony widzę elementy, których inni zawodnicy nie potrafią. Nie ma bardziej kompletnego zawodnika ode mnie - mówił Ronaldo. (Całość tutaj).

Po zdobyciu piątej Złotej Piłki w swoim życiu, Portugalczyk zrównał się pod tym względem z Lionelem Messim z Barcelony. Według Salinasa, który w przeszłości był jedną z największych gwiazd LaLiga, Ronaldo nie zasłużył na tegoroczne wyróżnienie.

- To, że jesteś bardzo dobry, nie znaczy, że jesteś najlepszy. Miałeś wiele pecha trafiając do czasów, w których musisz rywalizować z Lionelem Messim. Szczerze mówiąc, nie stawiam cię nawet na podium wśród najlepszych zawodników w historii. Jest kilku, którzy byli lepsi od ciebie.

- Ciesz się z tej Złotej Piłki, bo na nią nie zasłużyłeś - napisał Salinas.

Cristiano Ronaldo ma w aktualnym sezonie cztery trafienia w jedenastu występach w LaLiga. Znacznie lepiej prezentuje się dorobek Portugalczyka w Lidze Mistrzów, w której zdobył dziewięć bramek w sześciu meczach.


ŹRÓDŁO
Julio Salinas
TAGI: Jorge Salinas Real Madryt CF Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro Portugalia Hiszpania Lionel Andrés Messi Argentyna FC Barcelona
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.