Marca: Ostatnia szansa na wymarzony transfer Lewandowskiego

11 miesięcy temu Marca: Ostatnia szansa na wymarzony transfer Lewandowskiego
fot. FotoPyk

Jak poinformowała „Marca”, Real Madryt ponownie rozważa sprowadzenie do klubu Roberta Lewandowskiego.

Informacje o uaktywnieniu się Realu Madryt na rynku w zimowym oknie transferowym wywołały falę spekulacji na temat potencjalnych wzmocnień zespołu. Jednym z nazwisk piłkarzy, którzy mogliby dołączyć do linii ataku drużyny jest Robert Lewandowski.

„Królewscy”  w przeszłości już dwukrotnie starali się o transfer Polaka i obecnie żałują, że wcześniej nie udała im się ta sztuka. Szczególnie mocno mistrzowie Hiszpanii interesowali się Lewandowskim, gdy kończyła się jego umowa z Borussią Dortmund, jednak wcześniej snajper podpisał kontrakt z Bayernem Monachium i działacze z Madrytu nie mogli nic zrobić. Podobno najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski rozważał wówczas zerwanie umowy, którą przedwcześnie podpisał z Bayernem, ale byłoby to zbyt kosztowne i ostatecznie trafił na Allianz Arena.

Działacze Realu Madryt nadal uważają 29-latka za najlepszego kandydata do gry w klubie i najlepszego napastnika na świecie. Z tego powodu „Królewscy” marzą o jego transferze w styczniu, ale koszt i skomplikowanie tej transakcji w styczniu mogą być dla nich nie do przeskoczenia. Dużo bardziej prawdopodobnym kandydatem do gry w Madrycie jest Mauro Icardi.

Po raz pierwszy Real pragnął zakontraktować Lewandowskiego tuż przed jego odejściem do Bayernu. Po raz drugi dwa lata później, gdy był już gwiazdą na Allianz Arena, ale „Die Roten” nie chcieli słuchać o sprzedaży swojego napastnika. Ostatecznie Polak przedłużył kontrakt z mistrzami Niemiec do końca czerwca 2021 roku.


ŹRÓDŁO
Marca
TAGI: Robert Lewandowski Polska Niemcy Hiszpania Bayern Monachium Real Madryt CF
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.