Nowy klub Guilherme?!

11 miesięcy temu Nowy klub Guilherme?!
fot. FotoPyk

Guilherme Costa Marques najprawdopodobniej będzie kontynuował karierę w barwach Benevento Calcio.

Piotr Dobrowolski poinformował na Twitterze, że Brazylijczyk w najbliższym czasie zwiąże się z beniaminkiem Serie A umową do 31 stycznia 2021 roku. Negocjacje mogły być toczone bez przeszkód, gdyż kontrakt piłkarza z Legią wygasa za niespełna miesiąc i warszawski klub nie musiał udzielać zgody na rozmowy.

Wspomniany dziennikarz „Super Expressu” dodał także, że 26-latka do przyjęcia oferty z Włoch skłoniły nie tylko bardzo dobre zarobki, ale także perspektywa wypromowania się w jednej z najsilniejszych lig piłkarskich w Europie. Guilherme nie miał jeszcze okazji grać w rozgrywkach krajowych na tak wysokim poziomie.

Legia już w ubiegłym tygodniu oznajmiła, że mimo trwających od dawna negocjacji, zawodnik zdecydował się na opuszczenie Polski i nieprzedłużanie współpracy. O dłuższego czasu spekulowano o możliwych kierunkach dla skrzydłowego, wśród których pojawiało się Benevento. Wątpliwości budziły jednak wyniki osiągane przez ten zespół.

„Czarownicy” aktualnie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie jednego punktu, która zapewnił im gol bramkarza Alberto Brignoliego w meczu z AC Milan. Oznacza to, że spadek tej drużyny na koniec sezonu wydaje się nieunikniony. Gui będzie musiał zatem wykorzystać niespełna pół roku, by zwrócić na siebie uwagę innych włoskich (i nie tylko) ekip.ŹRÓDŁO
Piotr Dobrowolski (Twitter)
TAGI: Guilherme Costa Marques Legia Warszawa Polska Benevento Calcio Włochy Brazylia
Zobacz również
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.