Laurka dla Grosickiego od nowego menedżera

11 miesięcy temu Laurka dla Grosickiego od nowego menedżera
fot. Transfery.info

Nowy menedżer Hull City, Nigel Adkins, jest pod dużym wrażeniem tego, co prezentuje sobą Kamil Grosicki.

Nigel Adkins zastąpił Leonida Słuckiego sześć dni temu ze względu na słabe wyniki „Tygrysów” w aktualnych rozgrywkach. Szkoleniowiec natychmiast przywrócił drużynę na właściwe tory i zwyciężył 3-2 w pierwszym spotkaniu z Brentford na KCOM Stadium. Pozwoliło to drużynie na awans z 20. na 18. miejsce w tabeli Championship.

Spory udział w zwycięstwie gospodarzy miał Kamil Grosicki, który zdobył pierwszą bramkę dla Hull, dającą wyrównanie 1-1. To trafienie Polaka zostało opisane przez szkoleniowca gości jako wspaniałe. Skrzydłowy przyjął opadającą piłkę, przygotowując sobie ją do strzału i trafił po długim słupku.

- Kamil to zawodnik na poziomie Premier League, ale jest jak każdy w tym zespole. Chcemy wyrobić pewne standardy, by każdy tworzył drużynę. Gdy spotykamy się razem, to potrzebujemy współpracy. Odbyliśmy bardzo dobre spotkanie i będziemy szli ramię w ramię.

- Jak wyciągnąć najlepsze z Grosickiego? Wystarczy oddać mu piłkę. To coś, nad czym pracowaliśmy w ostatnich dniach z Maxem Clarkiem i – gdy ją otrzyma – może przynieść pozytywy bezpośrednio dla drużyny? Spodobało mi się, że po strzeleniu gola natychmiast podbiegł do Tony’ego Pennocka [jeden z trenerów – przyp. red.].

- Przed moim przyjściem tutaj Tony oczywiście spędził z nim wiele czasu i byłem bardzo zadowolony, że go docenia – powiedział Adkins.

Pomimo słabej w obecnym sezonie dyspozycji Hull City, Grosicki jest jednym z najlepszych graczy zespołu. W dwudziestu ligowych występach uzbierał sześć bramek i pięć asyst.


ŹRÓDŁO
Hull Daily Mail
TAGI: Anglia Polska Hull City Kamil Grosicki Nigel Adkins Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.