Barcelona po pomocnika. Jest zgoda na negocjacje!

11 miesięcy temu Barcelona po pomocnika. Jest zgoda na negocjacje!

Władze Grêmio są gotowe na negocjacje z Barceloną w sprawie Arthura.

21-latek dał znać o swoim talencie nie tylko w rozgrywkach ligi brazylijskiej, ale przede wszystkim Copa Libertadores. Jego zespół wygrał te rozgrywki pokonując w finałowym dwumeczu argentyńskie Lanús 3:1. Wygląda na to, że triumf rozochocił brazylijskich działaczy do negocjacji w sprawie swoich gwiazd, w szczególności Arthura Henrique Ramosa de Oliveirę Melo.

Barcelona już od dłuższego czasu obserwuje rozwój pomocnika i stara się o jego pozyskanie. Niedawno w mediach społecznościowych furorę zrobiło zdjęcie piłkarza w koszulce „Barcy”, który pozostał wraz ze swoimi agentami i przedstawicielami Katalończyków. Wtedy fotografia wywołała niemałe oburzenie Grêmio, które chciało zgłosić nawet sprawę do FIFA. „Mundo Deportivo” przekazuje jednak, że atmosfera już się nieco ostudziła.

„Imortal Tricolor” nadal nie są zbyt chętni na sprzedaż swojej gwiazdy i najchętniej by ją zatrzymały. Mimo to są teraz bardziej otwarci na rozmowy z Barceloną. „Blaugrana” przeprosiła Brazylijczyków za sytuację ze zdjęciem, a przeprosiny zostały przyjęte. Jeśli ekipa z Camp Nou przedstawi korzystną ofertę, Grêmio jest gotowe jej wysłuchać. Tym samym drzwi do negocjacji zostały otwarte.

Sam Arthur uważa, że jest gotów na rozpoczęcie przygody w europejskim futbolu, ale jednocześnie nie chce naciskać na swój transfer. Jeśli jednak to od niego zależałaby decyzja, pomocnik już teraz chciałby przenieść się do Barcelony. Jest on zdeterminowany, by przenieść się właśnie na Camp Nou i nie zamierza rozpatrywać innych propozycji.ŹRÓDŁO
Mundo Deportivo | Globo Esporte
TAGI: Arthur Henrique Ramos de Oliveira Melo FC Barcelona Grêmio Porto Alegre Brazylia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.