Chelsea z ofertą za skrzydłowego. 22 miliony funtów!

11 miesięcy temu Chelsea z ofertą za skrzydłowego. 22 miliony funtów!

Chelsea rozpoczęła starania o Leona Baileya.

W mediach co rusz pojawiają się kolejne spekulacje łączące Edena Hazarda z przenosinami do Realu Madryt. Jak na razie mistrzom Anglii udaje się skutecznie studzić zapędy „Królewskich”, ale dyrektorzy ze Stamford Bridge zdają sobie sprawę, że prędzej czy później mogą otrzymać kuszącą propozycję. Dlatego też wolą dmuchać na zimne i poszukują solidnego skrzydłowego.

Uwagę „The Blues” przyciągnął występujący w Bayerze Leverkusen Leon Bailey. Jamajczyk świetnie spisuje się na niemieckich boiskach, co wzbudza zainteresowanie największych ekip z całej Europy. Chelsea chce wyprzedzić konkurencję i „Daily Mail” informuje, że złożona została już pierwsza oferta za 20-latka. Wynosi ona 22 miliony funtów, a „Aptekarze” zdążyli już nawet na nią odpowiedzieć.

Bayer zamierza zrobić wszystko co w jego mocy, by zatrzymać utalentowanego gracza na BayArena. Klub pamięta przy tym, że Baileyem interesują się również między innymi Manchester United, Barcelona i Liverpool. To oznacza, że może dojść nawet do licytacji, dzięki czemu Niemcy mogliby całkiem sporo zarobić.

Zawodnik trafił do Leverkusen w styczniu tego roku, a Genk otrzymało za jego kartę zawodniczą 20 milionów euro. Bayer wygrał wtedy rywalizację z takimi ekipami jak wspomniane „Czerwone Diabły” czy właśnie Chelsea. „The Blues” obserwują gracza od kilku lat i liczą, że w najbliższym czasie uda im się w końcu dopiąć swego i sfinalizować transakcję.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Leon Bailey Butler Chelsea FC Bayer 04 Leverkusen Jamajka Niemcy Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.