„Chciałbym Ramosa, Iniestę i Alexisa”

8 miesięcy temu „Chciałbym Ramosa, Iniestę i Alexisa”
fot. UEFA

Luciano Spalletti zażartował na temat tego, kogo chciałby sprowadzić w styczniu, opowiadając o tym, jak transfery są przedstawiane w mediach.

Włoski szkoleniowiec przejął Inter przed aktualnym sezonem i niemal natychmiast przywrócił go do grona zespołów, które walczą o zdobycie mistrzostwa Włoch. Mediolańczycy znajdują się obecnie na pierwszym miejscu z dorobkiem 40 punktów, wyprzedzając Napoli i Juventus.

Pomimo świetnej dyspozycji zespołu, który jako jedyny nie zaliczył w obecnym sezonie Serie A żadnej porażki, w mediach wciąż pojawiają się spekulacje transferowe z jego udziałem. W tych plotkach dziennikarze sugerują, że Inter potrzebuje wzmocnień. Na ostatniej konferencji odniósł się do tego Spalletti.

- Myślę, że musimy być bardzo ostrożni na rynku transferowym. W mojej opinii, dopóki klub i prezydent nie poinformują o tym, jakie mają intencje względem kolejnego okna, powinniśmy być cicho.

- Oczekiwania, jakie wy - jako media - wytworzyliście przed rozpoczęciem sezonu, nie pokładając w nas nadziei ze względu na piłkarzy, jacy wówczas do nas dołączali, nie było dobre dla kibiców, zawodników i Interu.  Ponad wszystko liczą się osiągane wyniki.

- Gdy spytacie mnie, kogo chcę, to odpowiem. Oto trzech graczy, których chciałbym sprowadzić: Sergio Ramos, Iniesta i Alexis. Zacznijcie nad nimi pracować, dobra? W innym wypadku najpierw dzwońcie.

- Musimy okazać szacunek piłkarzom, dzięki którym Inter wrócił do tego miejsca – powiedział Spalletti.


ŹRÓDŁO
Gazzetta dello Sport
TAGI: Luciano Spalletti Włochy Inter Mediolan Trenerzy Andrés Iniesta Luján Sergio Ramos García Alexis Alejandro Sánchez Sánchez FC Barcelona Real Madryt CF Arsenal FC
Zobacz również
Bonucci zdecydowany na transfer!
22 godziny temu  
0
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.