Milik częścią wymiany?!

11 miesięcy temu Milik częścią wymiany?!
fot. FotoPyk

Arkadiusz Milik może trafić w styczniowym oknie transferowym do Torino.

SSC Napoli jest zainteresowane wypożyczeniem gwiazdy turyńczyków - Adema Ljajicia. Wicelider włoskiej ekstraklasy wciąż liczy się w walce o mistrzostwo kraju, ale jego największym mankamentem jest wąska kadra. Gdy kontuzji doznał Lorenzo Insigne, który sześćdziesiąt kolejnych spotkań rozpoczynał w wyjściowym składzie, jego miejsce zajął Piotr Zieliński - nominalny środkowy pomocnik.

Rozwiązaniem tego problemu mogłoby być zakontraktowanie serbskiego zawodnika Torino. Ljajić potrafi grać jako ofensywny pomocnik oraz skrzydłowy. 26-latek znakomicie wszedł w obecny sezon, zdobywając trzy trafienia i cztery asysty w pierwszych ośmiu kolejkach. Później jednak znacznie przystopował i w obecnym momencie ma bilans zwiększony zaledwie o jedną asystę.

W ostatnim spotkaniu 26-latek został pominięty przez serbskiego szkoleniowca ze względu na nieakceptowane zachowanie podczas treningu. Wczoraj jednak Siniša Mihajlović zapewnił, że powoła gracza na najbliższe spotkanie: „Piłkarze z jajami, a on jest jednym z nich, przekładają całą agresję na boisko i próbę przesądzenia o wyniku”.

Nie jest jednak jasne, że konflikt pomiędzy dwójką wygasł. W styczniu Torino może przystać na propozycję Napoli, czyli wypożyczenie Serba za wypożyczenie w przeciwnym kierunku jednego z dwóch piłkarzy – Arkadiusza Milika lub Emanuele Giaccheriniego. 


ŹRÓDŁO
Corriere dello Sport
TAGI: SSC Napoli Torino FC Adem Ljajić Arkadiusz Milik Emanuele Giaccherini Włochy Polska Serbia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.