„Każdy ma prawo do własnej opinii. Moja jest taka, że byłem lepszy od Ronaldo”

11 miesięcy temu „Każdy ma prawo do własnej opinii. Moja jest taka, że byłem lepszy od Ronaldo”
fot. FotoPyk

Szkoleniowiec Grêmio, Renato Gaúcho, wypowiedział się na temat Cristiano Ronaldo.

W sobotę Grêmio zagra w finale Klubowych Mistrzostw Świata z Realem Madryt. Faworytem spotkania są oczywiście „Królewscy”, ale ekipa z Brazylii z całą pewnością nie odda zwycięstwa bez walki. Przy okazji meczu dziennikarze nie mogli nie zapytać Renato o jego niedawne słowa na temat Ronaldo. 55-latek, który w przeszłości występował m.in. w Romie, Flamengo czy Botafogo, przyznał po sięgnięciu przez Portugalczyka po Złotą Piłkę, że był od niego lepszym zawodnikiem.


- Podtrzymuję to. Podziwiam Cristiano. Jest znakomitym zawodnikiem, jednym z najwspanialszych na świecie. Dysponuje dużymi umiejętnościami. Każdego roku próbuje bić swoje rekordy i naprawdę bardzo to szanuję.

- Ale osobom, które nie widziały mnie na boisku, łatwo jest go wychwalać i pod każdym względem oklaskiwać. By faktycznie dowiedzieć się, kto był lepszy, musielibyście porozmawiać z wieloma ludźmi, którzy mieli możliwość oglądania na murawie również mnie.

- Podziwiam go, ale taka jest moja opinia i jej nie zmienię. Każdy ma prawo do własnego zdania - powiedział Brazylijczyk, który w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych rozegrał 41 spotkań w reprezentacji swojego kraju. Strzelił w nich pięć goli, w międzyczasie sięgając z brazylijską kadrą m.in. po triumf w Copa América 1989.
ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Renato Portaluppi Renato Gaúcho Real Madryt CF Hiszpania Portugalia Brazylia Real Madryt CF Grêmio Porto Alegre
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.