„Każdy ma prawo do własnej opinii. Moja jest taka, że byłem lepszy od Ronaldo”

8 miesięcy temu „Każdy ma prawo do własnej opinii. Moja jest taka, że byłem lepszy od Ronaldo”
fot. FotoPyk

Szkoleniowiec Grêmio, Renato Gaúcho, wypowiedział się na temat Cristiano Ronaldo.

W sobotę Grêmio zagra w finale Klubowych Mistrzostw Świata z Realem Madryt. Faworytem spotkania są oczywiście „Królewscy”, ale ekipa z Brazylii z całą pewnością nie odda zwycięstwa bez walki. Przy okazji meczu dziennikarze nie mogli nie zapytać Renato o jego niedawne słowa na temat Ronaldo. 55-latek, który w przeszłości występował m.in. w Romie, Flamengo czy Botafogo, przyznał po sięgnięciu przez Portugalczyka po Złotą Piłkę, że był od niego lepszym zawodnikiem.


- Podtrzymuję to. Podziwiam Cristiano. Jest znakomitym zawodnikiem, jednym z najwspanialszych na świecie. Dysponuje dużymi umiejętnościami. Każdego roku próbuje bić swoje rekordy i naprawdę bardzo to szanuję.

- Ale osobom, które nie widziały mnie na boisku, łatwo jest go wychwalać i pod każdym względem oklaskiwać. By faktycznie dowiedzieć się, kto był lepszy, musielibyście porozmawiać z wieloma ludźmi, którzy mieli możliwość oglądania na murawie również mnie.

- Podziwiam go, ale taka jest moja opinia i jej nie zmienię. Każdy ma prawo do własnego zdania - powiedział Brazylijczyk, który w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych rozegrał 41 spotkań w reprezentacji swojego kraju. Strzelił w nich pięć goli, w międzyczasie sięgając z brazylijską kadrą m.in. po triumf w Copa América 1989.
ŹRÓDŁO
Goal.com
TAGI: Renato Portaluppi Renato Gaúcho Real Madryt CF Hiszpania Portugalia Brazylia Real Madryt CF Grêmio Porto Alegre
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.