Szalony plan Milanu. Będzie powrót na stanowisko?!

5 miesięcy temu Szalony plan Milanu. Będzie powrót na stanowisko?!

Jak można przeczytać we włoskich mediach, AC Milan zastanawia się nad zmianą trenera.

Włoski klub w poprzednim miesiącu po wielu tygodniach nacisków ze strony mediów i kibiców zdecydował się na zwolnienie Vincenzo Montelli i powierzył prowadzenie drużyny w ręce Gennaro Gattuso. Jednak zespół pod wodzą nowego szkoleniowca zaczął sobie radzić jeszcze gorzej i zdobył zaledwie cztery punkty w czterech spotkaniach. To znacznie poniżej oczekiwań dyrektorów.

Jak poinformowała „La Stampa”, Gennaro Gattuso jest w opałach i dla zachowania posady musi odnieść zwycięstwo w kolejnym spotkaniu. Nie będzie to proste, bo drużyna zmierzy się w Pucharze Włoch z Interem Mediolan.

Według włoskich dziennikarzy po ewentualnym zwolnieniu byłego pomocnika „Diavolo”, dyrektorzy jeszcze raz wybiorą numer Montelli i spróbują go przekonać do powrotu do klubu. Włoski szkoleniowiec odszedł z Milanu, ale nadal nie rozwiązał kontraktu i klub musi wypłacać mu pensje, aż znajdzie nowe miejsce pracy lub umowa dobiegnie końca.

Z tego powodu i problemów finansowych Milanu, powrót Montelli na stanowisko wydaje się logicznym rozwiązaniem. Takie przywracanie trenerów jest bardzo popularne we włoskim futbolu, dlatego niektórzy trenerzy - na przykład Davide Ballardini i Giuseppe Iachini - pracowali z jednym zespołem trzy lub cztery razy.


ŹRÓDŁO
La Stampa
TAGI: AC Milan Włochy Vincenzo Montella Gennaro Ivan Gattuso Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0145 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.