Negocjacje w sprawie Alexisa!

10 miesięcy temu Negocjacje w sprawie Alexisa!
fot. Puma

Według brytyjskich dziennikarzy Arsenal i Manchester City negocjują transfer Alexisa Sáncheza.

Umowa chilijskiego skrzydłowego z Arsenalem dobiega końca, dlatego jego aktualny zespół ma w tej chwili ostatnią szansę na zarobienie na zawodniku jakichkolwiek pieniędzy. Pomimo tego „Kanonierzy” zrezygnowali ze sprzedaży piłkarza i zmienią zdanie dopiero wtedy, gdy otrzymają ofertę w wysokości 35 milionów funtów.

Manchester City nie ma zamiaru płacić takiej kwoty, ale ma nadzieję, że i tak uda im się dojść do porozumienia w sprawie transferu już w styczniu. Przypomnijmy, że saga z odejściem Alexisa na Etihad Stadium ciągnęła się przez całe lato i wydawało się, że w ostatnim dniu okna transferowego były gracz Barcelony podpisze umowę, ale z transakcji wycofał się Arsenal. Prawdopodobną przyczyną był brak następcy dla Chilijczyka.

Alexis chce dołączyć do „The Citizens” tak szybko, jak to tylko możliwe, jednak negocjacje są bardzo skomplikowane. Dyrektor sportowy lidera Premier League, Txiki Begiristain, prowadził w piątek i w niedzielę rozmowy z „Kanonierami”, ale porozumienia wciąż nie osiągnięto. Manchester oferuje jedynie 25 milionów funtów, jednak bardzo zależy mu na dopięciu transferu, bo 29-latek mógłby zostać zarejestrowany do składu na Ligę Mistrzów.

Istnieje prawdopodobieństwo, że Arsenal znów wstrzyma transakcję do ostatnich dni okna transferowego. Jednak tym razem w klubie z Emirates Stadium panuje umiarkowany optymizm ze względu na możliwy transfer następcy Alexisa.


ŹRÓDŁO
Goal
TAGI: Alexis Alejandro Sánchez Sánchez Anglia Chile Arsenal FC Manchester City FC
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.