Komplikacje w sprawie transferu Pazdana

10 miesięcy temu Komplikacje w sprawie transferu Pazdana
fot. FotoPyk

Wszystko wskazuje na to, że oddala się transfer Michała Pazdana do Bordeaux.

Do tej pory wydawało się, że przeprowadzka reprezentanta Polski do klubu z Ligue 1 jest coraz bardziej prawdopodobna. Jak napisał kilka dni temu na Twitterze Krzysztof Stanowski: „Legia rozmawia z Bordeaux na temat transferu Pazdana. Cena 1,7 mln euro”. Później nie brakowało kolejnych doniesień, że transfer faktycznie lada moment może zostać zrealizowany.

Jak sprawa wygląda teraz? „Bordeaux na ten moment już nie dla Michała Pazdana. Francuzi dogadują Paula Baysse z Malagi, swojego wychowanka” - napisał w poniedziałek na Twitterze Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Jeśli chodzi o francuskie źródła, o możliwym powrocie Baysse do Bordeaux informował już Mohamed Bouhafsi‏ z RMC Sport. Co prawda włodarze Málagi odrzucili pierwszą ofertę „Żyrondystów” w wysokości 750 tysięcy euro, ale ostateczne porozumienie jest bardzo możliwe. Na powrotnych przenosinach do francuskiego klubu ma zależeć bowiem samemu zawodnikowi.

Baysse był zawodnikiem Bordeaux w latach 2000-2008. Głównie szkolił się jednak wtedy w zespołach juniorskich. Defensorowi nie udało się zadebiutować w pierwszej drużynie.

Nie można oczywiście wykluczyć, że w przypadku faktycznego upadku tematu przeprowadzki do Francji, Pazdan zdecyduje się na inny kierunek. ŹRÓDŁO
Piotr Wołosik I Krzysztof Stanowski I Mohamed Bouh
TAGI: Polska Francja Hiszpania Legia Warszawa Michał Pazdan Paul Baysse Málaga CF FC Girondins Bordeaux
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.