Przynajmniej 90 milionów za Lemara

10 miesięcy temu Przynajmniej 90 milionów za Lemara
fot. FotoPyk

Zgodnie z doniesieniami „Daily Mirror”, jeśli któryś z klubów zainteresowanych pozyskaniem Thomasa Lemara faktycznie chce mieć go u siebie, będzie musiał zaoferować AS Monaco przynajmniej 90 milionów funtów.

Całkiem niedawno na temat transferów gwiazd ASM wypowiedział się szkoleniowiec aktualnego mistrza Francji, Leonardo Jardim. - Nie mamy w zwyczaju sprzedawać najważniejszych piłkarzy w zimowym oknie transferowym. To nie jest nasza strategia. Nasi zawodnicy doskonale to rozumieją - powiedział 43-latek. Trener miał jednak dodać, że nigdy nie można być jednak niczego pewnym w stu procentach.

Latem oferty do Monaco przesyłali już Liverpool oraz Arsenal. Propozycja tego drugiego opiewała podobno na około 90 milionów funtów. Teraz to właśnie od tej kwoty mają rozpocząć się jakiekolwiek negocjacie dotyczące transferu Lemara.

Arsenal od dawna widzi we francuskim zawodniku następcę Alexisa Sáncheza. Niewykluczone jednak, że obecnie priorytetem
jest dla niego ściągnięcie do Londynu Malcoma z Bordeaux. Liverpool z kolei dysponuje dodatkowymi funduszami po sprzedaży Philippe Coutinho. Brytyjscy dziennikarze podkreślają jednak, że od lata „The Reds” nie przedstawili żadnej oficjalnej oferty ASM.

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Lemara wymienia się również Chelsea.

22-latek rozegrał w tym sezonie 20 spotkań w koszulce Monaco. Ośmiokrotny reprezentant Francji zdobył w nich trzy bramki, do których dorzucił cztery asysty.ŹRÓDŁO
Daily Mirror
TAGI: Thomas Lemar Francja Anglia Arsenal FC Liverpool FC Chelsea FC AS Monaco
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.