Khedira: Juventus powinien go sprowadzić

10 miesięcy temu Khedira: Juventus powinien go sprowadzić
fot. Wikipedia

Sami Khedira wykluczył przejście do MLS, jednocześnie polecając Juventusowi sprowadzenie Emre Cana.

Khedira w rozmowie ze „Sky Sport Italia” odniósł się do plotek łączących jego osobę z przeprowadzką do amerykańskiej Major League Soccer. Pomocnik Juventusu zaznaczył, że ma jeszcze wiele do zaoferowania na europejskich boiskach. Niemiec skomentował również doniesienia łączące Emre Cana z ekipą Juventusu. 30-latek doradził swojemu klubowi sprowadzenie zawodnika Liverpoolu.

Reprezentant Niemiec, którego kontrakt z mistrzem Włoch obowiązuje do 2019 roku nie planuje przedwczesnej emerytury: - Mam 30 lat i mogę powiedzieć, że wiek to tylko liczba. Trzeba dbać o swoje ciało i wiedzieć, czego się chce. Mogę powiedzieć, że wciąż jestem głodny sukcesów i chcę wygrać wszystko - powiedział Niemiec.

Pomocnik „Starej Damy” zaznaczył, że jego priorytetem jest jak najdłuższa gra na najwyższym poziomie: - W zeszłym roku grałem w 46 spotkaniach. W tym roku fizycznie jestem w życiowej formie, więc dlaczego miałbym iść do MLS i stracić możliwość gry w Europie? Nie ma możliwości abym wyjechał do Stanów, ani w styczniu, ani w lecie. - kontynuował podopieczny Massimiliano Allegriego.

Khedira chce swoją grą przekonać włodarzy włoskiego klubu do przedłużenia obowiązującej umowy. Ma on również nadzieję, że już niedługo będzie mógł dzielić boisko ze swoim reprezentacyjnym kolegą. Can, którego kontrakt z Liverpoolem kończy się latem od dawna znajduje się na celowniku „Bianconerich”. - Znam go bardzo dobrze. Jest młody, silny i bardzo utalentowany, ponieważ wciąż się uczy. Jeśli istnieje taka możliwość, Juventus powinien podpisać z nim kontrakt - tymi słowami rekomendował młodego Niemca Khedira.ŹRÓDŁO
ESPN FC / Sky Sport Italia
TAGI: Sami Khedira Juventus FC Emre Can Liverpool FC Włochy Anglia Stany Zjednoczone Niemcy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.