Eto’o szuka drogi ucieczki. Jeden klub już mu odmówił

7 miesięcy temu Eto’o szuka drogi ucieczki. Jeden klub już mu odmówił
fot. Wikipedia

Grêmio Porto Alegre miało możliwość sprowadzenia Samuela Eto’o.

Szkoleniowiec Grêmio Porto Alegre, Renato Portaluppi, potwierdził, że rozmawiał z prezydentem klubu Romildo Bolzaną na temat możliwości zakontraktowania legendarnego Kameruńczyka, Samuel Eto’o.

Trener przyznał w rozmowie z brazylijskimi dziennikarzami, że został wezwany przez prezydenta klubu na rozmowę w tej sprawie. Portaluppi nie chciał jednak wyjawić, co konkretnie przesądziło o niezłożeniu oferty za Kameruńczyka.

- Prezydent wezwał mnie na rozmowę na temat Eto’o. Mamy bardzo dobre kontakty, wymieniamy się pomysłami, jednak niektóre rzeczy powinny pozostać w klubie i nie chcę o nich mówić. To była rozmowa pomiędzy mną i prezydentem – przyznał Portaluppi. 

Samuel Eto’o pragnie opuścić turecki Antalyaspor ze względu na opóźnienia związane z wypłatą należności, dlatego jego usługi zostały zaoferowane Brazylijczykom. Pomimo toczącej się w klubie dyskusji na ten temat, Grêmio postanowiło nie korzystać z propozycji.

Zeszłoroczni zwycięzcy Copa Libertadores poszukują piłkarza, który będzie w stanie zastąpić Lucasa Barriosa. Szkoleniowiec klubu nie chciał podać konkretnych nazwisk, ale poszukuje on przede wszystkim piłkarzy zmotywowanych do odnoszenia sukcesów.

- Mentalność musi być zgodna z zespołem, nowy piłkarz powinien skupić się na zdobywaniu trofeów. Transfery z klubu i do klubu są normalne w piłce nożnej. Jednak zawodnicy, którzy do nas przychodzą, na pewno będą posiadać wolę zwyciężania – powiedział Renato Portaluppi.


ŹRÓDŁO
Correio Do Povo
TAGI: Brazylia Turcja Kamerun Grêmio Porto Alegre Antalyaspor Kulübü Samuel Eto'o Fils
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.