Tottenham rywalizuje o podpis Holendra

miesiąc temu Tottenham rywalizuje o podpis Holendra

Tottenham i Everton umieściły na swoich listach życzeń nazwisko Stevena Bergwijna.

Kilka dużych europejskich zespołów przygląda się Stevenowi Bergwijnowi, który jest jedną z największych nadziei holenderskiego futbolu. Skrzydłowy PSV Eindhoven jest oceniany jako gracz z ogromnym potencjałem, o czym mają świadczyć jego statystyki z obecnego sezonu Eredivisie. Dotychczas zawodnik zdobył w niej pięć bramek i sześć asyst w 22 występach.

Zgodnie z informacjami „ESPN”, PSV Eindhoven przygotowuje się do letniej sprzedaży Stevena Bergwijna. Najprawdopodobniej holenderski skrzydłowy podpisze w przyszłym oknie transferowym umowę z jednym z zespołów z Premier League.

Mauricio Pochettino zamierza znacznie wzmocnić Tottenham przed rozpoczęciem kolejnego sezonu, by włączyć się do walki o mistrzostwo Anglii. „Koguty” mają pozytywne doświadczenia związane ze sprowadzaniem zawodników z przeszłością w lidze holenderskiej, skąd do klubu trafili: Jan Vertonghen, Christian Eriksen czy Davinson Sanchez.

Wzmocnień przed kolejnymi rozgrywkami chce dokonać także Everton, który z dużymi nadziejami rozpoczynał aktualny sezon, ale spisuje się znacznie poniżej oczekiwań. Bergwijn wpisuje się w filozofię drużyny z Goodison Park, która w ostatnim czasie zabiega najczęściej o młodych piłkarzy, których może u siebie rozwinąć.


ŹRÓDŁO
ESPN
TAGI: Anglia Holandia PSV Eindhoven Tottenham Hotspur FC Everton FC Steven Bergwijn
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0062 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.