Zawodnik pobił chłopaka od podawania piłek! [WIDEO]

Zawodnik pobił chłopaka od podawania piłek! [WIDEO] fot. Transfery.info
Źródło: GaúchaZH

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas meczu w ramach Campeonato Sul-Mato-Grossense.

Obrazki z wczorajszego spotkania w ramach ligowych mistrzostw brazylijskiego stanu Mato Grosso do Sul zaczynają obiegać świat. Jefferson Reis, piłkarz Operário, dokonał ataku na chłopca od podawania piłek.

Do kontrowersyjnego incydentu doszło w ostatniej z doliczonych minut w meczu pomiędzy dwoma odwiecznymi rywalami - drużynami Comercial oraz Operário. W 94. minucie rywalizacji utrzymywał się rezultat 1:0 dla gospodarzy. Nagle uwaga kamerzysty została przeniesiona spod bramki gospodarzy na drugą stronę boiska, gdzie Reis okładał już pięściami leżącego chłopaka. Zanim zdążyli z interwencją inni piłkarze oraz służby specjalne, agresywny zawodnik zadał kilka ciosów w głowę młodego mężczyzny.

Z trwającego łącznie ponad minutę fragmencie zarejestrowanego spotkania trudno wnioskować odnośnie do powodu, dla którego doszło do przemocy. Był to ostatni akcent tego widowiska. Wynik nie uległ zmianie i Comercial wygrał 1:0.

Po meczu zaatakowany udał się na badania medyczne, aby dokładnie sprawdzić jego stan fizyczny. Zapewne w najbliższym czasie zostaną podane także szczegóły związane z karą, jaka zostanie wymierzona Reisowi.