Fernando Llorente na sprzedaż!

3 dni temu Fernando Llorente na sprzedaż!
fot. FotoPyk

„London Evening Standard” informuje, że Tottenham Hotspur pożegna się z Fernando Llorente podczas letniego okna tranferowego.

Hiszpański napastnik dołączył do ekipy „Kogutów” w ostatnim dniu sierpnia ubiegłego roku, podpisując dwuletni kontrakt. Władze Tottenhamu zażarcie walczyły o jego pozyskanie z londyńską Chelsea, lecz z perspektywy czasu ruch ten można uznać za nieudany. 33-latek zanotował bowiem tylko 958 minut na boisku we wszystkich rozgrywkach, trafaiając do siatki rywali pięć razy.

Jak donosi „London Evening Standard”, Llorente jest niezadowolony ze swojej roli w zespole, gdyż tylko raz rozpoczął od pierwszego gwizdka sędziego mecz ligowy, będąc przez cały czas zmiennikiem Harry'ego Kane'a. Hiszpan chciałby zmienić otoczenie, aby odzyskać regularność gry, a władze „Spurs” nie zamierzają mu robić żadnych problemów. Sugeruje się, że kwota transferowa może wynieść około dziesięciu milionów funtów, zatem o pięć mniej niż musiał zapłacić Tottenham ubiegłego lata.

Fernando Llorente przeniósł się na Wyspy w sierpniu 2016 roku, gdzie przez rok bronił barw Swansea. To właśnie dobre występy w barwach „Łabędzi” (15 trafień w 35 spotkaniach) skłoniły Tottenham do pozyskania go.

Nie ma w tej chwili informacji o potencjalnych kupcach hiszpańskiego snajpera, lecz możemy się spodziewać, że wraz ze zbliżaniem się okienka transferowego takowe się pojawią. Najbardziej prawdopodobny wydaje się powrót Llorente do ojczyzny.



ŹRÓDŁO
London Evening Standard
TAGI: Fernando Llorente Torres Tottenham Hotspur FC Anglia Hiszpania
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0037 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.