Był już jedną nogą poza Barceloną, teraz ma dostać nową umowę!

miesiąc temu Był już jedną nogą poza Barceloną, teraz ma dostać nową umowę!

Jak poinformował „Sport”, FC Barcelona zamierza podpisać nowy kontrakt z Thomasem Vermaelenem.

FC Barcelona planuje kształt przyszłorocznej kadry i jednym z głównych punktów rozważań jest ocenienie sytuacji z głębią składu na pozycji środkowego obrońcy. Aktualnie wydaje się, że „Duma Katalonii” przedłuży umowę z Thomasem Vermaelenem, który będzie pierwszym zmiennikiem dla Gerarda Pique oraz Samuela Umtitiego. Sztab szkoleniowy i włodarze klubu mogą być w końcu zadowoleni z dyspozycji Belga, który trafił na Camp Nou w 2014 roku z Arsenalu.

Vermaelen jest obecnie związany z Barceloną do końca czerwca 2019 roku, ale przedstawiciele drużyny chcą mu zaproponować nowy kontrakt i tym samym przedłużyć go o kolejny sezon. „Duma Katalonii” rozpoczęła już rozmowy z Belgiem, jednak w przypadku nieosiągnięcia porozumienia, latem znajdzie się on na liście transferowej.

Jeszcze w październiku 32-latek był przekonany do opuszczenia Camp Nou w styczniu, jednak szkoleniowiec klubu, Ernesto Valverde poprosił go o pozostanie. Hiszpański trener bardzo lubi styl gry Vermaelena i obiecał mu, że w przypadku pozostania w Katalonii, Belg otrzyma swoją szansę.

Niedługo później Belg rozpoczął regularne występy, przeskakując w hierarchii Javiera Mascherano i od tamtej pory spisuje się bardzo solidnie. Co więcej, Belg nie ma większych problemów zdrowotnych, co było główną przyczyną jego braku występów w poprzednich latach.


ŹRÓDŁO
Sport
TAGI: Hiszpania Belgia Thomas Vermaelen FC Barcelona
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0057 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.