Media podgrzewają atmosferę przed finałem Pucharu Anglii. Głośny transfer pomiędzy finalistami?!

tydzień temu Media podgrzewają atmosferę przed finałem Pucharu Anglii. Głośny transfer pomiędzy finalistami?!

Jak poinformował „Manchester Evening News”, Manchester United może podczas letniego okna transferowego pozyskać Williana z Chelsea.

Według angielskich dziennikarzy rozpoczęły się nieformalne rozmowy z Brazylijczykiem. Zgodnie z informacjami „Manchester Evening News”, pierwsze kontakty z przedstawicielami Williama miały miejsce w tym miesiącu i zostały podjęte, by zorientować się czy porozumienie pomiędzy stronami jest w ogóle możliwe. 

Pozyskać Brazylijczyka chce przede wszystkim Jose Mourinho, który zakontraktował go w 2013 roku do Chelsea i chciał jego transferu już podczas poprzedniego letniego okna transferowego, gdy usilnie poszukiwał skrzydłowego do ekipy „Czerwonych Diabłów”. W tamtym momencie 29-latka uważano za alternatywę dla ewentualnego sprowadzenia Ivana Perisicia, jednak ostatecznie na Old Trafford nie zagrał żaden z nich.

W ostatnich miesiącach temat transferu Williana do Manchesteru United powrócił. Według doniesień mediów sprzed kilku tygodni Brazylijczyk może trafić na Old Trafford w zamian za niechcianego przez Mourinho Anthony’ego Martiala. Ten ostatni w zespole „Czerwonych Diabłów” pełni rolę etatowego rezerwowego, co zaczyna mu się coraz mniej podobać. 

Willian zagrał w obecnym sezonie w 36 spotkaniach ligowych, podczas których zdobył 6 bramek i 8 asyst.


ŹRÓDŁO
Manchester Evening News
TAGI: Anglia Brazylia Willian Manchester United FC Chelsea FC
KOMENTARZE (
0
)
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0166 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.