75 milionów za Jorginho

6 miesięcy temu 75 milionów za Jorginho
fot. Instagram

Zgodnie z informacjami, które zostały przekazane na antenie Radia CRC, Manchester City przedstawił Napoli pierwszą nieformalną propozycję za Jorginho.

Defensywny pomocnik od dawna jest łączony z MC. Transfer 26-latka na Etihad jest naprawdę realny. Jak powiedział kilka dni temu jego agent, João Santos: - Jorginho wciąż ma ważny kontrakt z Napoli, ale jeśli włoski klub dojdzie do porozumienia z City, to przejdzie do Manchesteru. Dojście do konsensusu z Anglikami nie powinno być problemem.

City zaczęło konkretnie działać. Dyrektor sportowy mistrza Anglii, Txiki Begiristain, miał już zaoferować Cristiano Giuntoliemu, który piastuje to samo stanowisko w klubie z Neapolu, 45 milionów euro za reprezentanta Włoch.

Giuntoli odrzucił propozycję, ale nie oznacza to, że do transferu nie dojdzie. Oczekiwania Napoli są jednak jasne - nie oddadzą oni swojego zawodnika za mniej niż 75 milionów euro.

Włosi informują, że klub z niebieskiej części Manchesteru powinien wkrótce przesłać pierwszą oficjalną ofertę za Jorginho drogą mailową.

Urodzony w Brazylii pomocnik w sezonie 2017/2018 zanotował w sumie 38 występów, w których strzelił cztery gole i zaliczył cztery asysty.ŹRÓDŁO
Si Gonfia La Ret I Radio CRC
TAGI: Jorginho Jorge Luiz Frello Filho Włochy Anglia SSC Napoli Manchester City FC
Zobacz również
Składy na Udinese - Napoli
17 godzin temu  
0
Składy na Juventus - Genoa
19 godzin temu  
0
KOMENTARZE (
0
)

Warning: mysql_fetch_row() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/transfery/public_html/news.php on line 469
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.