Duże zmiany w Chelsea. W poniedziałek nowy trener i dyrektor sportowy!

4 miesiące temu Duże zmiany w Chelsea. W poniedziałek nowy trener i dyrektor sportowy!

Zgodnie z informacjami we włoskich mediach, Chelsea FC w poniedziałek zaprezentuje nowego trenera i dyrektora sportowego.

W dzisiejszym wydaniu „Corriere dello Sport” prezydent SSC Napoli, Aurelio De Laurentiis, powiedział, że nie rozmawiał z Chelsea na temat Maurizio Sarriego. Właściciel wicemistrza Włoch przyznał jednocześnie, że w przypadku kontaktu zachowa się racjonalnie. CAŁOŚĆ TUTAJ.

Pomimo zapewnień De Laurentiisa, „Il Mattino” jest zdania, że w poniedziałek Maurizio Sarri zostanie ogłoszony pierwszym trenerem Chelsea. Pomimo zwolnienia szkoleniowca z Napoli, jego zatrudnienie w nowym klubie nadal zależy od wicemistrzów Włoch. 59-latek jest związany z byłym pracodawcą kontraktem i należy zapłacić za jego wykupienie.

Według nich kolejnym krokiem będzie ogłoszenie w roli nowego szkoleniowca Gianfranco Zoli. Legendarny napastnik jest byłym zawodnikiem Chelsea i teraz może powrócić na Stamford Bridge, by współpracować z włoskim szkoleniowcem nad budową nowej drużyny. 

W sztabie szkoleniowym Sarriego mają się znaleźć takie osoby jak: Marco Ianni, Davide Losi, Massimo Nenci czy Davide Ranzato. Asystentem szkoleniowca ma zostać Giovanni Martusciello, który niegdyś pracował z Sarrim w Empoli, a dziś jest asystentem Luciano Spallettiego w Interze.

Swoje miejsce w klubie mogą zachować dwie osoby ze sztabu Antonio Conte, czyli trener siłowy Paolo Bertelli i trener bramkarzy Gianluca Spinelli.


ŹRÓDŁO
Il Mattino
TAGI: Włochy Anglia Maurizio Sarri Gianfranco Zola Chelsea FC SSC Napoli Trenerzy
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.