Legia odchudza kadrę. CZTERECH zawodników zesłanych do rezerw!

tydzień temu Legia odchudza kadrę. CZTERECH zawodników zesłanych do rezerw!
fot. FotoPyk

Sztab szkoleniowy Legii Warszawa postanowił odesłać czterech piłkarzy do drugiej drużyny po zakończeniu okresu przygotowawczego - poinformował serwis „Legia.net”.

„Wojskowi” rozpoczęli treningi poprzedzające ich start w eliminacjach Ligi Mistrzów w bardzo szerokim gronie. Dzięki temu Dean Klafurić i jego współpracownicy mieli prawie miesiąc na dokonanie oceny przydatności poszczególnych zawodników. W trafnym jej przeprowadzeniu miały pomóc nie tylko zajęcia, ale także pięć rozegranych sparingów.

I tak z pierwszą kadrą Legii na dwa dni przed pierwszym meczem z irlandzkim Cork City pożegnało się czterech zawodników, którzy mogą sobie szukać nowego miejsca do gry.

Chorwacki szkoleniowiec postanowił zrezygnować z usług Hildeberto Pereiry, Cristiana Pasquato, Briana Iloskiego i Mateusza Praszelika. Wszyscy wymienieni gracze zostali odesłani do rezerw i od poniedziałku będą trenować z drugim zespołem. Spośród nich jedynie amerykański skrzydłowy został zgłoszony przez klub do rozgrywek Ekstraklasy na wypadek, gdyby został ostatecznie w warszawskiej drużynie.

Przypominamy także, że przed dwoma tygodniami z obozu „Wojskowych” został wyrzucony Cristian Pasquato. Włoch wdał się wówczas w konflikt z trenerem i przekreślił swoje szanse na kontynuowanie kariery w barwach Legii.ŹRÓDŁO
Legia.net
TAGI: Legia Warszawa Polska Hildeberto José Morgado Pereira Cristian Pasquato Brian Iloski Mateusz Praszelik Portugalia Włochy Stany Zjednoczone
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.