Zdeterminowany Mourinho. Przygotowania do wielkiej transakcji

miesiąc temu Zdeterminowany Mourinho. Przygotowania do wielkiej transakcji

Manchester United już teraz planuje wielkie wzmocnienia zespołu.

Obecny sezon nie rozpoczął się najlepiej dla „Czerwonych Diabłów”. Już w trakcie okresu przygotowawczego w klubie nasiliły się wewnętrzne konflikty, a José Mourinho nie zdołał pozyskać zawodników, na których mu zależało. Po czterech meczach drużyna znajduje się w środku tabeli i musi teraz nadrabiać straty do reszty stawki. W międzyczasie jednak menedżer myśli o dalszej przyszłości.

Portugalczyk dostrzega problemy w formacji ofensywnej i szuka sposobu, by im zapobiec. Ma na myśli jednak dalszą perspektywę, ponieważ zdaje sobie sprawę, że w styczniowym oknie transferowym może być mu trudno o konkretne ruchy. Na Old Trafford opracowywany jest plan na przyszłe lato, a jednym z jego głównych punktów jest sprowadzenie Mauro Icardiego.

Napastnik Interu od długiego czasu jest łączony z przenosinami do innego klubu. W ostatnich miesiącach podchody pod jego transfer prowadziło kilka ekip, ale transakcja była trudna do zrealizowania, ponieważ „Nerazzurri” awansowali do Ligi Mistrzów, przez co snajper stracił główny powód do ewentualnego odejścia i nie naciskał na transfer, chcąc dalej pełnić rolę kapitana mediolańczyków.

Przyszłego lata sytuacja może się zmienić i właśnie na to liczy United. Argentyńskie „Olé” twierdzi, że Anglicy mają poważne plany wobec gracza, ponieważ ten co sezon gwarantuje regularne zdobywanie goli, a jego charakterystyka różni się od tej Romelu Lukaku.

Na ten moment ułatwieniem jest klauzula w kontrakcie piłkarza, która opiewa na 110 milionów euro. W przyszłym roku United będzie miało dwa tygodnie na jej aktywację i do tego czasu klub chce przyjrzeć się sprawie i zorientować w całej sytuacji. Wicemistrzom Anglii zależy na grze na czas, ponieważ 25-latek prowadzi z Interem rozmowy na temat przedłużenia umowy. W nowym dokumencie klauzula będzie już wyższa, dlatego United chce przekonać najpierw zawodnika, by ten nie spieszył się z odnowieniem porozumienia.ŹRÓDŁO
Olé
TAGI: Mauro Emanuel Icardi Rivero Manchester United FC Inter Mediolan Argentyna Włochy Anglia
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.