Niebezpiecznie na meczu LaLiga. Było blisko tragedii

Niebezpiecznie na meczu LaLiga. Było blisko tragedii fot. Transfery.info
Źródło: Marca

Do pechowego zdarzenia doszło w trakcie meczu LaLiga pomiędzy Eibar a Sevillą.

Wynik sobotniego spotkania otworzył André Silva. W W 59. minucie prowadzenie gości podwyższył Éver Banega, który wykorzystał rzut karny. Chwilę później mecz został na kilka minut przerwany.

Piłkarze Sevilli, ciesząc się z drugiej bramki, zaczęli biec w kierunku swoich kibiców. Gdy do nich doszli, runęła część trybuny, na której znajdowali się sympatycy ekipy z Andaluzji, wskutek czego z niej spadli. Mimo, że nie była ona podwieszona zbyt wysoko, cała sytuacja wyglądała przez pewien czas dość dramatycznie.

Na szczęście żadnemu z kibiców nie stało się nic poważnego. Media piszą o dwóch, trzech mocniej poszkodowanych osobach, ale chodzi bardziej o potłuczenia i życie żadnej z nich nie jest zagrożone.

Jeśli chodzi o wydarzenia boiskowe, w doliczonym czasie gry oba zespoły strzeliły po golu i mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 1:3. Sevilla zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli LaLiga. Eibar jest piętnaste.

Więcej na temat: SD Eibar Hiszpania Sevilla FC Kibice