Exodus z Old Trafford? 10 zawodników może odejść z Manchesteru United

7 dni temu Exodus z Old Trafford? 10 zawodników może odejść z Manchesteru United

„Daily Mail” sugeruje, że jeśli José Mourinho nie opuści w najbliższym czasie Manchesteru United, z angielskiego klubu może odejść spora grupa piłkarzy.

Posada menedżera „Czerwonych Diabłów” wisiała ostatnio na włosku. Po niesamowitym powrocie i wyrwaniu trzech punktów w samej końcówce meczu z Newcastle United (3:2) na Old Trafford nieco się uspokoiło. Brytyjscy dziennikarze są jednak zdania, że relacje Portugalczyka z częścią podopiecznych nie zmieniły się i może doprowadzić to do tego, że jeśli „Mou” zostanie w klubie na kolejny sezon, niektórzy zawodnicy z różnych powodów będą dążyć do zmiany klubowych barw.

Przede wszystkim chodzi o Paula Pogbę. Media podają różne, często zaprzeczające sobie informacje na temat konfliktu między oboma panami. Nawet, jeśli nie jest on tak duży, jak niektórzy to przedstawiają, letni transfer francuskiego pomocnika w przypadku pozostania Portugalczyka w klubie będzie jednak bardzo prawdopodobny.

Niechętni do dalszej współpracy z Mourinho są również Luke Shaw i Anthony Martial. Umowy obu wygasają 30 czerwca 2019 roku. W przypadku tego drugiego MU może automatycznie przedłużyć kontrakt o kolejny rok, ale - biorąc pod uwagę pozostanie Portugalczyka - byłoby to tylko chwilowe rozwiązanie. Podobnie sprawa wygląda z Davidem de Geą, którego podpis pod nową umową nie jest już taki pewny.

Niezadowolony ze swojej pozycji w zespole jest również Eric Bailly, chociaż jego kontrakt w przeciwieństwie do jeszcze kilku innych kolegów z drużyny, jest ważny do 30 czerwca 2020 roku.

Piłkarze, którzy mogą odejść z MU:

Paul Pogba;
Luke Shaw;
Anthony Martial;
David de Gea;
Eric Bailly;
Antonio Valencia;
Juan Mata;
Ander Herrera;
Ashley Young;
Phil Jones.ŹRÓDŁO
Daily Mail
TAGI: Manchester United FC Anglia Francja Paul Pogba José Mourinho Anthony Martial Eric Bertrand Bailly David De Gea Quintana Luke Paul Hoare Shaw Ashley Simon Young
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.