Składy na Walia - Hiszpania

Składy na Walia - Hiszpania fot. Transfery.info
Źródło: UEFA

Znamy składy na czwartkowy mecz towarzyski pomiędzy Walią a Hiszpanią.

Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego ma na koncie wygrane z Anglią (2:1) i Chorwacją (6:0) w Lidze Narodów. Dzisiaj podopieczni Luisa Enrique zmierzą się z Walijczykami towarzysko.

W jedenastce Hiszpanów jest Raúl Albiol, który ostatni występ w rodzimych barwach zanotował w marcu 2015 roku. Po rok krótszej przerwie do kadry wraca Paco Alcácer, który świetnie rozpoczął ten sezon w barwach Borussii Dortmund, strzelając sześć goli w Bundeslidze (81 minut spędzonych na murawie).

Po raz drugi dla „La Furia Roja” zagra José Gayà.

Początek spotkania o 20:45.

WALIA: Hennessey; Gunter, Davies, Williams, Roberts, John, Allen, Ampadu, Wilson, Ramsey, Vokes.