Fantastyczna bramka Kędziory pomaga Dynamu w ważnym zwycięstwie [WIDEO]

Fantastyczna bramka Kędziory pomaga Dynamu w ważnym zwycięstwie [WIDEO] fot. Transfery.info
Paweł Machitko

Bramka strzelona przez Tomasza Kędziorę była ozdobą meczu Ligi Europy, w którym Rennes podejmowało Dynamo Kijów.

Goście sprawili niespodziankę, wygrywając we Francji 2-1. Mecz pięknym uderzeniem z dystansu otworzył w 21. minucie prawy obrońca zespołu z Kijowa, Tomasz Kędziora. Jednak jeszcze w pierwszej połowie z rzutu wolnego wyrównał Clement Grenier, gdy piłka po lekkim rykoszecie od muru przeszła tuż pod rękami interweniującego bramkarza Dynama, Denysa Bojko. Decydującą bramkę strzelił Witalij Bujalski niedługo przed końcowym gwizdkiem.

Trzy punkty są niezwykle ważne dla Dynama w kontekście walki o wyjście z grupy. Obecnie, po trzech kolejkach, Ukraińcy mają pięć punktów i zajmują drugą pozycję, dającą awans. Nad Rennes mają dwa punkty przewagi, nad Jabloncem trzy. Liderem jest Astana, która również zgromadziła pięć punktów.