Nacho Novo za Sasę Papaca?

13 lat temu

Czyżby szykowała się bardzo ciekawa wymiana na linii Austria Wiedeń - Glasgow Rangers? Otóż działacze klubu z Ibrox są gotowi wymienić hiszpańskiego napastnika Nacho Novo za obrońcę mistrza Austrii Sasę Papaca.(...)

Czyżby szykowała się bardzo ciekawa wymiana na linii Austria Wiedeń - Glasgow Rangers? Otóż działacze klubu z Ibrox są gotowi wymienić hiszpańskiego napastnika Nacho Novo za obrońcę mistrza Austrii Sasę Papaca. Tak przynajmniej twierdzi szkoleniowiec klubu z Wiednia Frenk Schinkels.

"Rangersi bardzo chcą Sasę. Zdają sobie sprawę, że to bardzo ważny zawodnik mojego zespołu i są gotowi oddać mi w zamian za niego jednego ze swoich najlepszych napastników Nacho Novo. Wątpię jednak, by zarząd zaakceptował ten transfer, gdyż nie możemy sobie pozwolić na zbytnie osłabienia linii defensywnej. Wyceniam Sasę na ok 1,5-1,8 mln funtów i szczerze wątpię, przy całym szacunku dla Novo, by był wart tych pieniędzy. - oświadczył Schinkels.

Ciekawe jest też to, że agent Novo, Jorge Lera, nic nie wie na temat tego transferu. " Z tego, co się orientuję, Rangers nie powiedziało Nacho nic na temat przenosin do Austrii. Kiedy z nim ostatnio rozmawiałem, zapewnił mnie, że chce zostać na Ibrox i walczyć o miejsce w pierwszym składzie."

Jak na razie Hiszpanowi nie za bardzo to wychodzi, bo zagrał tylko 10 minut w pierwszym ligowym meczu Rangersów z Motherwell.

Przypomnijmy, że do ekipy z Glasgow dołaczyli już tego lata dwaj gracze mistrza Austrii - napastnik Filip Sebo i pomocnik Libor Sionko.


ŹRÓDŁO
swww.sportinglife.com
TAGI: Austria
KOMENTARZE (
0
)
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.